Wybory do Prezydium Samorządu Doktorantów

Drodzy Koledzy i Koleżanki Doktoranci
W sobotę 23 listopada zostaną przeprowadzone wybory do Prezydium Samorządu Doktorantów.

Poniżej przedstawiamy kandydatów:

JOANNA TOMCZAK
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, kierunku Filologia Polska. Od 2012 roku związana zawodowo z Akademią Marynarki Wojennej. Jako filolożka skupia się głównie na słowach, dlatego tematem jej naukowych dociekań jest mowa nienawiści. Prywatnie jest fanką kina grozy i bardzo ciężkiej muzyki.

MARIKA SOKÓŁ
Absolwentka kierunków Stosunki Międzynarodowe oraz Dyplomacja Europejska. Zainteresowania naukowe związane są z bezpieczeństwem morskim oraz dyplomacją. Z uśmiechem i zaangażowaniem włącza się w życie Uczelni. Prywatnie lubi sięgnąć po dobrą książkę.

PATRYCJA JURSZA
Absolwentka Politechniki Gdańskiej, kierunku Inżynieria Mechaniczno–Medyczna oraz Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność: Technologie Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zainteresowania naukowe związane są z bezpieczeństwem Zalewu Wiślnego w świetle budowy przekopu Mierzei Wiślanej. Prywatne zainteresowania: sport, motoryzacja, ratownictwo medyczne, literatura faktu.

JOLANTA MARTUSZEWSKA
Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej, ukończyła jednolite studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalizacji Bezpieczeństwo Morskie Państwa, a następnie Filologie Angielską. Zainteresowania naukowe to edukacja dla bezpieczeństwa, język angielski i język niemiecki. Prywatnie miłośniczka dobrej książki.

Komisja wyborcza składa się z następujących osób:

Iza Cigert – Przewodniczący Komisji Wyborczej
Aneta Piałucha – członek Komisji Wyborczej
Sylwia Grzeszczyk – sekretarz Komisji Wyborczej